Про затвердження Положення про paдників міського голови на громадських засадах

Тип документу: . № 65 від 09.03.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 09.03.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.03.2021               №65
м.Долина
Про затвердження Положення про paдників
міського голови на громадських засадах

Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указом Президента України  від 31 липня 2004 року № 854/2004 «Про забезпечення умов для більш широкої yчасті громадськості у  формуванні та реалізації державної політики», з метою сприяння здійсненню 0бовязків i повноважень  міського голови, надання йому належної допомоги у вивченні питань різних галузей, вирішенні нагальних проблем забезпечення територіальної громади, аналізу, оцінки поточних i перспективних напрямів її розвитку, моніторингу виконання організаційних та практичних заходів, спрямованих на розвиток громади, а також для визначення правового статусу, повноважень i умов діяльності радника міського голови на громадських засадах:

1.Затвердити Положення про радників міського голови на громадських засадах (Додаток 1).

2.Управлінню технічного та інформаційного забезпечення (Н. Попович) оприлюднити «Положення про радників міського голови на громадських засадах» шляхом розміщення його на офіційному веб-сайті Долинської міської ради.

3.Радникам міського голови неухильно дотримуватись вимог «Положення про радників міського голови на громадських засадах», сприяти міському голові у вирішенні проблемних питань економічного, соціального i культурного розвитку територіальної громади.

Міський голова                   Іван Дирів