Про закінчення опалювального сезону

Тип документу: . № 102 від 19.04.2021. Стан: чинний Дата публікації: 20.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 20.04.2021              №102
м. Долина
Про закінчення опалювального сезону

На підставі п.2 ч.З ст. 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись ст.  30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Припинити опалювальний період в бюджетних установах та інших об’єктах соціальної сфери, що фінансуються з міського бюджету на території населених пунктів Долинської міської територіальної громади з 23 квітня 2021 року.

2.Керівникам закладів дошкільної освіти (ясел-садків) «Теремок», «Зірочка», «Росинка», «Сонечко» та Долинської початкової школи перевести роботу котелень в режим гарячого водопостачання.

3.Керівникам бюджетних установ та закладів, комунальних підприємств забезпечити проведення всіх необхідних організаційно-технічних заходів, передбачених чинним законодавством та нормативно-правовими актами під час завершення опалювального сезону.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Романа Ісайчука.

Міський голова                                           Іван Дирів