Про створення робочої групи для моніторингового обстеження за дотриманням вимог карантину

Тип документу: . № 44 від 17.02.2020. Стан: чинний Дата публікації: 17.02.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  17.02.2020                             №44

Про створення робочої групи
для моніторингового обстеження
за дотриманням вимог карантину

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020  № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, враховуючи протокол № 3 від 12.02.2021 року позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та лист Долинського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від                 04.02.21 № 8.6-03/59, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Затвердити склад робочої групи для моніторингового обстеження за дотриманням вимог карантину (додається).

2.Робочій групі проводити моніторингове обстеження та інформаційно-роз’яснювальну роботу за дотриманням карантинних вимог на території Долинської територіальної громади.

3.У випадку виявлення порушень вимог карантину та протиепідемічних заходів спеціалістам Долинського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області складати відповідні адміністративні протоколи згідно чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Андрія Курташа.

Міський голова                                                                           Іван Дирів

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського голови

№44       від    17.02.2021

Склад
робочої групи для моніторингового обстеження
за дотриманням вимог карантину

Богачов Тарас Русланович – начальник Долинського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Голубовський Михайло Любомирович – головний спеціаліст Долинського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гончар Аліна Віталіївна  провідний спеціаліст Долинського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Бойко Андрій Ярославович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Микулин Андрій Романович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Гошовський Володимир Миколайович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Струтинський Володимир Русланович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Стасевич Василь Ярославович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Левкович Роман Орестович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Фізер Роман Євгенович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

Чвакіль Євген Васильович – інспектор сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.