Про публічне обговорення проєкту рішення

Тип документу: . № 58 від 13.03.2020. Стан: чинний Дата публікації: 13.03.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 13.03.2020.                 №58
м. Долина
Про публічне обговорення проєкту рішення

З метою дотримання заходів щодо попередження виникнення епідемічних ускладнень і поширення коронавірусної хвороби COVID-19 серед населення Долинської об’єднаної територіальної громади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Положенням про порядок підготовки, обговорення, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів Долинської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 26.05.2016. № 266-9/2016:

1.Скасувати розпорядження міського голови від 04.03.2020. №51 «Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту рішення «Про Регламент управління надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради» та відмінити громадські слухання з даного питання, заплановані на 16:00 год. 17 березня 2020 року.

2.Публічне обговорення проєкту регуляторного акту рішення «Про Регламент управління надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради» провести шляхом збирання та оброблення пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

3.Запропонувати зацікавленим сторонам та громадськості подавати свої пропозиції до регуляторного акту у письмовій формі на електронну адресу Долинської міської ради rada.dolyna.info@gmail.com

4.Збирання та оброблення пропозицій здійснити до 27 березня 2020 року. Призначити відповідальною за збирання та оброблення пропозицій керуючу справами виконкому Світлану Сапетну.

5.Відділу внутрішньої політики та промоцій (Г.Максимів) опублікувати дане розпорядження на офіційному сайті міської ради та на сторінці міської ради у Фейсбук.

6.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконкому Світлану Сапетну.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд