Про призначення відповідальних осіб у сфері протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Тип документу: . № 117 від 11.05.2021. Стан: чинний Дата публікації: 11.05.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 11.05.2021                         №117
м. Долина
Про призначення
відповідальних осіб у сфері протидії
торгівлі людьми та домашньому насильству

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про протидію торгівлі людьми», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 783 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою оперативного реагування на випадки торгівлі людьми та домашнього насильства

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Визначити координатором з питань здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми та домашньому насильству заступницю міського голови Шевченко Аллу Вікторівну.

2.Визначити відповідальною особою до посадових обов’язків якої належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству Яремій Наталію Богданівну,  начальницю Служби у справах дітей міської ради.

3.Визначити комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» (П. Гошовський) відповідальним за здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми.

4.Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» (П. Гошовський) до 20 травня 2021 року призначити персонально відповідальну особу з числа працівників закладу до посадових обов’язків якої належать здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                  Іван Дирів