Про проведення громадських слухань з обговорення проекту рішення міської ради «Про Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради»

Тип документу: . № 32 від 12.03.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 12.03.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12.03.2018.                                 № 32

м. Долина

Про проведення громадських слухань з обговорення

проекту рішення міської ради «Про Положення про порядок

повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної

власності міста від орендаря до Долинської міської ради»

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від 06.04.2016. № 187-6/2016 «Про Положення про громадські слухання у м. Долина» та з метою врахування громадської думки при розробці проекту рішення міської ради «Про Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради»:

  1. Провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проекту рішення міської ради «Про Положення про порядок повернення земельних ділянок (їх частин) комунальної власності міста від орендаря до Долинської міської ради».
  1. Громадські слухання з даного питання провести 18 квітня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  1. Ініціатор громадський слухань – Долинська міська рада.
  1. Призначити відповідальними за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань відділ земельних ресурсів міської ради.
  1. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд