Про проведення громадських слухань про розгляд внесення змін до генерального плану м. Долина

Тип документу: . № 14 від 09.02.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 09.02.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 09.02.2018.                                 № 14

Про проведення громадських слухань

про розгляд внесення змін до

генерального плану м. Долина

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Генеральний план м. Долина Долинського району Івано-Франківської області (Зміна№1)»
  2. Громадські слухання з даного питання провести 12 березня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  1. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, виконавцем – Івано-Франківська філія ДП УДНДІПМ «Діпромісто», підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 30.11.2017. № 968-33/2017 «Про внесення змін до генерального плану м. Долина».
  1. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.
  1. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  1. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд