Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 107 від 28.08.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.08.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 28.08.2018.                                          № 107      
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території
Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості.у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)» по вул. Кармелюка, 56 в м. Долина».
  2. Громадські слухання з даного питання провести 01 жовтня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  3. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 09.08.2018. № 1316-40/2018 «Про детальний план території по вул. Кармелюка, 56 в м. Долина».
  4. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб.
  5. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  6. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долина, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                Володимир Гаразд