Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 89 від 26.07.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 26.07.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 26.07.2018                                           № 89
 
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території
 
Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для будівництва пункту технічного обслуговування автомобілів по проспекту Незалежності в м. Долина».
  2. Громадські слухання з даного питання провести 5 вересня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  3. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 27.06.2018. № 1273-39/2018 «Про детальний план території по проспекту Незалежності в м. Долина».
  4. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.
  5. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  6. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників  громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                   Володимир Гаразд