Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 35 від 15.03.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 15.03.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15.03.2018.                                 № 35 
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території
 
Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» по вул. Шевченка, 3б в м. Долина».
  1. Громадські слухання з даного питання провести 16 квітня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  1. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 25.01.2018. № 1065-35/2018 «Про детальний план території по вул. Шевченка, 3б в м. Долина».
  1. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у міській раді за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 5 каб. 31.
  1. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  1. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд