Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 143 від 22.12.2017 . Стан: чинний Дата публікації: 22.12.2017

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 22.12.2017.          № 143

Про проведення громадських слухань

про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для реконструкції нежитлових приміщень під цех по виготовленню вафельних виробів по вул. Молодіжна, 3 в м. Долина»,
  2. Громадські слухання з даного питання провести 23 січня 2018 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  3. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 30.11.2017. № 967-33/2017 «Про детальний план території по вул. молодіжна, 3 в м. Долина».
  4. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.
  5. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  6. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

 Міський голова                                                       Володимир Г аразд