Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 134 від 05.12.2017 . Стан: чинний Дата публікації: 05.12.2017

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 05.12.2017.   №134

Про проведення громадських слухань

про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд» на «для реконструкції квартири №1 під торгово-офісні приміщення» по вул. Нафтовиків, 11/1 в м. Долина».

2.Громадські слухання з даного питання провести 5 січня 2018 року о 15.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 30.11.2017. № 966-33/2017 «Про детальний план території по вул. Нафтовиків, 11/1 в м. Долина».

4.З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.

5.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.

6.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

 Міський голова                                                         Володимир Гаразд