Про проведення громадських слухань з обговорення питання про затвердження тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП «Комунгосп» Долинської міської ради

Тип документу: . № 92 від 31.03.2022. Стан: чинний Дата публікації: 31.03.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2022               №92
м. Долина
Про проведення громадських слухань
з обговорення питання про затвердження тарифу
на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються
КП «Комунгосп» Долинської міської ради

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від 06.04.2016. № 187-6/2016 «Про Положення про громадські слухання у м. Долина» та з метою врахування громадської думки при розробці проекту рішення міської ради «Про затвердження тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП «Комунгосп» Долинської міської ради»:

1.Провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП «Комунгосп» Долинської міської ради».

2.Громадські слухання з даного питання провести 15 квітня 2022 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, пр.Незалежності, 5, поверх 1).

З .Ініціатор громадський слухань – Долинська міська рада.

4.Призначити відповідальними за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради.

5.Громадське слухання провести з дотриманням заходів безпеки пов’язаних з оголошенням воєнного стану та санітарно-епідеміологічних вимог пов’язаних з поширенням респіраторної хвороби COVID-19.

6.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів Долинської територіальної громади, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                          Іван Дирів