Про проведення громадських слухань про розгляд змін до генерального плану м. Долина суміщені з детальним планом території

Тип документу: . № 234 від 30.08.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 30.08.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30.08.2021                               № 234
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд змін до генерального плану м. Долина
суміщені з детальним планом території

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації, –

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Зміни до генерального плану м. Долина суміщені з детальним планом території по вул. Молодіжна у м. Долина».

2.Громадські слухання з даного питання провести 4 жовтня 2021 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – Івано-Франківська філія ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 26.05.2021 №438-10/2021 «Про внесення змін до генерального плану м. Долина».

4.Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

5.З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.

6.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

7.Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 02.09.2021 р. до 01.10.2021 р.

8.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                     Іван  Дирів