Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 183 від   28.06.2022       . Стан: чинний Дата публікації: 28.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від    28.06.2022                                           №183
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації,

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для нового будівництва резервуара протипожежного запасу води на НПС «Долина» по вул. Шевченка у с. Яворів Калуського району».

2.Громадські слухання з даного питання провести 01 серпня 2022 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ТОВ «Лекстатус Груп», підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 29.01.2021 № 126-4/2021 «Про детальний план території по вул. Шевченка у с. Яворів Калуського району».

4.Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

5.З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

6.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

7.Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 01.07.2022р. до 29.07.2022р.

8.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів Долинської територіальної громади, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                    Іван Дирів