Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 13 від 20.01.2022   . Стан: чинний Дата публікації: 20.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  20.01.2022                                №13
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації,

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Долинська у с. Лоп’янка Калуського району».

2.Громадські слухання з даного питання провести 21 лютого 2022 року о 17.00 год. в адміністративному приміщенні Лоп’янського старостинського округу (Калуський район, с. Лоп’янка, вул. Шевченка, 103-А).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ПП «Олвір», підстава для розроблення – рішення Лоп’янської сільської ради від 07.05.2017 № 98-11/2017 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території».

4.Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

5.З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

6.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

7.Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 21.01.2022 р. до 18.02.2022 р.

8.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів села Лоп’янка, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                    Іван Дирів