Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 258 від 17.09.2021. Стан: чинний Дата публікації: 17.09.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 17.09.2021  №258
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації,

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Тур’янська, 6 у с. Мала Тур’я Калуського району.»
  2. Громадські слухання з даного питання провести 20 жовтня 2021 року о 17.00 год. в адміністративному приміщенні Малотур’янського старостинського округу (Калуський район, с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 40).
  3. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 10.08.2021 № 550-11/2021 «Про детальний план території по вул. Тур’янська, 6 у с. Мала Тур’я Калуського району».
  4. Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  5. З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.
  6. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.
  7. Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 21.09.2021р. до 19.10.2021р.
  8. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів села Мала Тур’я, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                     Іван Дирів