Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 221 від 18.12.2020   . Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 18.12.2020                               № 221
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації,

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка у с. Лоп’янка, Рожнятівського району, Івано-Франківської області».

2.Громадські слухання з даного питання провести 26 січня 2021 року о 12.30 год. в приміщенні Лоп’янського старостинського округу (Рожнятівський район, с. Лопянка, вул. Шевченка, 103а, 1-ий поверх).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Якимів Назар Петрович, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади від 09.07.2020 №741-17/2020 «Про детальний план території по вул. Шевченка у с. Лоп’янка Рожнятівського району».

4.Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

5.З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.

6.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

7.Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 24.12.2020 р. до 25.01.2021 р.

8.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                                                                    Іван Дирів