Про проведення громадських слухань ставок та пільг з місцевих податків із питань обговорення встановлення зборів на 2021 рік

Тип документу: . № 113 від 05.06.2020   . Стан: чинний Дата публікації: 05.06.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 05.06.2020                             №113
м.Долина
Про проведення громадських слухань
ставок та пільг з місцевих податків із питань обговорення встановлення
зборів на 2021 рік

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою врахування зауважень та пропозицій від юридичних і фізичних осіб до проектів рішень Долинської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території  Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про транспортний податок,  який справляється на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок туристичного збору на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці даних проектів рішень 26 червня 2020 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

2.Ініціатор громадський слухань – Долинська міська рада.

3.Призначити відповідальними за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань відділ економічного аналізу, прогнозування, торгівлі, транспорту та АПК Долинської міської ради.

4.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів Долинської ОТГ, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Жовніра І.М.

Міський голова                                                                      Володимир Гаразд