Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 109 від 08.11.2013 . Стан: чинний Дата публікації: 08.11.2013

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «08» листопада 2013 р. № 109

Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

 

 
Розглянувши звернення приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (вул. Трубченка, 5/41 м. Нікополь Дніпропетровської обл.) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», −
1. Дати дозвіл ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на організацію та проведення гастрольних заходів цирку шапіто «Гермес» в м. Долина по вул. М. Грушевського на території Долинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 з 08 по 11 листопада 2013 р.
2. ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні»:
– укласти угоду з дирекцією Долинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 на розміщення комплексу атракціонів на території школи.
– забезпечити після монтажу експлуатаційного устаткування прийом в експлуатацію атракціонів за участю державного інспектора з нагляду за охороною праці.
– заключити договір з адміністрацією КП «Комунгосп» про встановлення контейнерів для збору відходів та порядок їх вивезення.
– забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
– проводити розповсюдження реклами на території міста відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.
– забезпечити одноразове безкоштовне відвідування комплексу атракціонів дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку згідно списку, погодженого міським головою.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.
 

Міський голова                                               Володимир Гаразд