Про доступ до службової інформації

Тип документу: . № 142 від 30.06.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 30.06.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30.06.2020                 №142
м.Долина
Про доступ до службової
інформації

Відповідно до пунктів 4, 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування” та з метою належної організації роботи з документами, що містять службову інформацію:

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Затвердити список працівників міської ради, яким надано доступ до службової інформації, що додається.

2.Уповноважити начальника відділу діловодства та організаційної роботи управління технічного та інформаційного забезпечення міської ради
(М. Коновальчук) та провідного спеціаліста відділу діловодства та організаційної роботи управління технічного та інформаційного забезпечення міської ради (О. Гошилик) на прийом та реєстрацію документів з грифом “Для службового користування”.

3.Начальнику відділу діловодства та організаційної роботи управління технічного та інформаційного забезпечення міської ради
М. Коновальчук:

  • Підготувати зміни до номенклатури справ та погодити їх з архівним відділом Долинської районної державної адміністрації і подати погоджену номенклатуру на підпис міському голові.

4.Начальнику управління інформаційного та технічного забезпечення міської ради Н.Попович:

4.1.Забезпечити працівників відділу діловодства та організаційної роботи управління інформаційного та технічного забезпечення міської ради, а також сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи управління благоустрою та інфраструктури міської ради журналами реєстрації вхідних документів з грифом “Для службового користування” та журналами реєстрації вихідних та внутрішніх документів з грифом “Для службового користування” відповідно до додатків 2 та 3 Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Долинській міській раді, затверджену розпорядженням міського голови від 25.06.2020 №140.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                      Володимир Гаразд