Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 71 від 11.06.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 11.06.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 11.06.2018.                                             № 71

Про проведення громадських слухань

про розгляд детального плану території

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

  1. Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме:    «Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Хмельницького, 43 в м. Долина».
  1. Громадські слухання з даного питання провести 10 липня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).
  2. Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 12.04.2018. № 1151-37/2018 «Про детальний план території по вул. Хмельницького, 43 в м. Долина».
  3. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у міській раді за адресою: м. Долина, вул. Чорновола, 6 каб. 1.
  4. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.
  5. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

    Міський голова                                                Володимир Гаразд