Про проведення громадських слухань про розгляд змін у генеральний план села Мала Тур’я Калуського району Івано-Франківської області 

Тип документу: . № 160 від 09.06.2022. Стан: чинний Дата публікації: 09.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  09.06.2022         №160
м. Долина
Про проведення громадських слухань
про розгляд змін у генеральний план села Мала Туря
Калуського району Івано-Франківської області 

Відповідно до норм ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації,

 ЗОБОВЯЗУЮ:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Зміни до генерального плану забудови села Мала Тур’я Калуського району Івано-Франківської області.»

2.Громадські слухання з даного питання провести 14 липня 2022 року о 17.00 год. в приміщенні Малотур’янського ліцею (Калуський район, с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 38).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Заяць В.А, підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 19.11.2019№ 252-9/2019 «Про розроблення змін у генеральний план забудови села Мала Тур’я Долинського району Івано-Франківської області».

4.Громадські слухання провести за наявності у всіх присутніх учасників засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

5.З проектами містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

6.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

7.Пропозиції до проекту містобудівної документації подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 13.06.2022 р. до 12.07.2022 р.

8. Для участі в громадських слуханнях запросити жителів села Мала Тур’я, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Міський голова                           Іван Дирів