Про проведення громадських слухань з обговорення питання про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів

Тип документу: . № 88 від 30.03.2022 . Стан: чинний Дата публікації: 30.03.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  30.03.2022      №88
Про проведення громадських слухань
з обговорення питання про погодження тарифу
на послуги з перевезення пасажирів

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від 06.04.2016. № 187-6/2016 «Про Положення про громадські слухання у м. Долина» та з метою врахування громадської думки при розробці проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів»:

1.Провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів».

2.Громадські слухання з даного питання провести 29 квітня 2022 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

3. Ініціатор громадський слухань – Долинська міська рада.

4.Призначити відповідальними за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань відділ місцевої економіки, торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Долинської міської ради.

5.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради, міських пасажироперевізників, представників аудиторської фірми «Аудит-Сервіс».

Міський голова                                 Іван Дирів