Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини

Тип документу: . № 102 від  27.05.2021     . Стан: чинний Дата публікації: 28.05.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від  27.05.2021                               № 102
м. Долина
Про затвердження висновку
про визначення місця
проживання дитини

На виконання ухвали Івано-Франківського апеляційного суду від 26 квітня 2021 року про визначення місця проживання дитини, взявши до уваги пропозиції комісії з питань захисту прав дитини Долинської міської ради, керуючись п. 72 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування пов’язаної із захистом прав  дитини», статтею 19 Сімейного кодексу України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Затвердити висновок про визначення місця проживання дитини Д. Н., 2007 р.н. (додається).

2.Доручити начальнику Служби у справах дітей міської ради Н. Яремій, провідному спеціалісту – юристу Служби у справах дітей міської ради О. Білянській виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду по даній справі.

Заступник міського голови                                                  Роман Ісайчук

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення виконавчого комітету Долинської міської ради
від 27.05.2021 № 102

 ВИСНОВОК
про визначення місця проживання дитини
Д. Н., 2007 р.н.

 У провадженні Івано-Франківського апеляційного суду знаходиться цивільна справа № 343/1972/19 за позовом Д. Р. до Д. Н., про визначення місця проживання дитини за апеляційною скаргою Д. Н. на рішення Долинського районного суду Івано-Франківської області від 11 червня 2020 року.

Забезпечуючи об’єктивність з’ясування обставин по справі, виконання вимог цивільно-процесуального законодавства щодо повноти та всебічного дослідження доказів по справі, перевірки доводів апеляційної скарги та відповідності висновків суду обставинам справи Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду від 26 квітня 2021 р. зобов’язано орган опіки та піклування Долинської міської ради Івано-Франківської області надати висновок про визначення місця проживання дитини Д. Н., 2007 р.н.

Згідно листа _____міської ради від 06.05.2021 р. № 1413/02-08 Д. Н., 05.06.2007 року народження проживає без реєстрації разом з батьком Д. Р. 18.03.1977 р.н. та братом Д. Р., 02.04.2003 р.н. в____. Не перебуває на обліку як дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Батько добросовісно ставиться до свої батьківських обов’язків щодо виховання дітей. Скарг з боку сусідів та жителів міста на його поведінку в _____міську раду не надходило.

Згідно Акту обстеження умов проживання № 147 від 06.05.2021 р. складеного спеціалістом I категорії ____ міської ради Горячою І.М. у присутності депутата ____міської ради Матвійчук Н.М. житлове приміщення ____ складається з однієї кімнати, кухні, коридору, мансардного приміщення. У мансардному приміщенні облаштовано кімнату для дітей. У Акті також зазначено, що Д. Р. офіційно не працює. Заробляє найманою працею по будовах. Заробітна плата залежить від об’єму виконаних робіт. Отримує аліменти на сина Д. Р. У додаткових відомостях Акту також вказано, що дитина виявляє бажання проживати разом з батьком.

Згідно Психолого-педагогічної характеристики Д. Н., учня _____ міської ради складеної шкільним психологом Буз О.Я. дитина проживає разом з батьком, який систематично цікавиться шкільним життям сина, відвідує батьківські збори, співпрацює з класним керівником і вихователем класу. Завжди слідкує за зовнішнім виглядом сина, допомагає виконувати домашні завдання. У динаміці емоцій виявляються добрі відносини з батьком. Мати жодного разу не подзвонила до класного керівника чи вихователя, не цікавилась шкільним життям сина.

07.05.2021 р. Службою у справах дітей Долинської міської ради проведено обстеження матеріально-побутових умов сім’ї Д. Н., 13.01.1976 р. за адресою:_____. У даному помешканні Д. Н. проживає спільно з дочкою Д. В., 2004 р.н., сестрою П. Н., 1966 р.н. та племінником П. П. 2006 р.н. У користуванні сім’ї 2 житлові кімнати, кухня, підсобні приміщення, вбиральня надворі. Житловий будинок загальною площею 76 м2. Збережено належний санітарно-гігієнічний стан приміщення, наявні меблі, побутова техніка, опалення пічне.

Згідно довідки від 11.05.2021 № 678 Д. Н. з 20.06.2000 р. працює у Долинському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області. Має добрі характеристики з місця роботи. Подала підтверджуючі документи про доходи.

Питання про визначення місця проживання дитини було розглянуто комісією з захисту прав дитини Долиської міської ради 11.05.2021 р. За допомогою відео зв’язку члени комісії вислухали думку Д. Н. , який повідомив, що має бажання залишитися проживати з батьком Д. Р..

Керуючись ст. 141 Сімейного кодексу України, п. 72 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування пов’язаної із захистом прав дитини» взявши до уваги вищевказані факти та враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини Долинської міської ради, з метою забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів дітей, орган опіки та піклування Долинської міської ради вважає за доцільне визначити місце проживання Д. Н., 2007 р.н. з батьком Д. Р. за адресою:_____.

Міський голова, голова комісії
з питань захисту прав дитини                                                   Іван Дирів