Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та направлення в суд подання про призначення опікуна

Тип документу: . № 335 від 26.01.2022. Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                               № 335
м. Долина
Про затвердження висновку
про доцільність позбавлення
батьківських прав та направлення
в суд подання про призначення опікуна

На виконання ухвали Долинського районного суду Івано-Франківської області від 29 листопада 2021 року у справі про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки та піклування, розглянувши представлені документи, зважаючи на пропозиції комісії з питань захисту прав дитини Долинської міської ради від 20 січня 2022 року, керуючись Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування пов’язаної із захистом прав  дитини», статтею 19 Сімейного кодексу України, частинами 3,4 статті 60 Цивільного кодексу України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав М. М. В., по відношенню до її дітей М. А. О. та М. М. О. (додається).

2.Затвердити та надати суду подання про доцільність призначення М.І.Й., опікуном над малолітніми М. А. О. та М. М. О. у разі, якщо при розгляді справи буде встановлено, що діти позбавлені батьківського піклування (додається).

3.Доручити начальнику Служби у справах дітей міської ради Н. Яремій, провідному спеціалісту – юристу Служби у справах дітей міської ради О. Білянській виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду по даній справі.

Міський голова                                                                    Іван Дирів