Про вибуття з прийомної сім’ї дитини позбавленої батьківського піклування

Тип документу: . № 474 від 22.07.2022   . Стан: чинний Дата публікації: 23.07.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 22.07.2022                                №474
м. Долина
Про вибуття з прийомної сім’ї
дитини позбавленої
батьківського піклування

Згідно з рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради  від 27.05.2021 №101 «Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на території Долинської міської територіальної громади», за адресою: ____________________________, Калуського району Івано-Франківської області функціонує прийомна сім’я ХХХ та ХХХ, у якій виховуються діти, позбавлені батьківського піклування ХХХ, ______ р.н., ХХХ, ______ р.н., ХХХ, ________ р.н. та ХХХ, _________ р.н.

Розглянувши заяву прийомних батьків від 29.06.2022  про вибуття дитини ХХХ, ________ р.н. з прийомної сім’ї  у зв’язку з відсутністю взаєморозуміння між членами сім’ї та дитиною, а також виникненням несприятливих умов для виховання дитини та спільного проживання, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 13.07.2022 р., відповідно до п.6 Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.04.2002  № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Дитину, позбавлену батьківського піклування, ХХХ, _________ р.н., вважати такою, що з 22.07.2022 року вибула з прийомної сім’ї ХХХ та ХХХ у зв’язку із виникненням несприятливих умов для виховання дитини та спільного проживання.

2.Службі у справах дітей міської ради (Н.Яремій):

2.1. Підготувати проект додаткової угоди про припинення дії договору про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

2.2. Вжити заходи щодо влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, ХХХ, ________ р.н., яка тимчасово перебуває у відділенні термінового влаштування Долинського обласного центру соціальної підтримки сімей та дітей «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради на повне державне забезпечення.

3.Відділу адміністративного забезпечення №1 Управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації (Н.Наум) припинити виплати державної соціальної допомоги на ХХХ, _________ р.н.

4.Внести зміни у рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 27.05.2021 №101 «Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на території Долинської міської територіальної громади», а саме:

– у тексті рішення слова та цифри «ХХХ, __________ р.н.» виключити.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Аллу Шевченко.

Міський голова                                          Іван Дирів