Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 212 від 02.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 02.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 02.11.2018.                                 № 212

м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності

 

Розглянувши звернення Сабана Любомира Ярославовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Пушкіна, 4 в м. Долина, договір оренди земельної ділянки від 18.08.2015 року, витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (права оренди земельної ділянки) від 04.09.2015, ескіз намірів та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити Сабану Любомиру Ярославовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Пушкіна, 4 в м. Долина терміном до 19.05.2020 року.
  1. Зобов’язати Сабана Л.Я.:

– отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Пушкіна, 4 в м. Долина;

– схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста;

– встановити біля тимчасової споруди урни для сміття та велопарковки.

  1. Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.
  1. Зобов’язати Сабана Л.Я. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд