Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 211 від 02.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 02.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 02.11.2018.                                 № 211

м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Станівої Галини Адольфівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди (торгового павільйону) для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 3а в м. Долина, додаткову угоду №2 до договору оренди земельної ділянки від 21.06.2018 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 9права оренди земельної ділянки від 02.07.2018 року, ескіз намірів та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Станівій Галині Адольфівні встановити тимчасову споруду (торговий павільйон) для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 3а в м. Долина терміном до 30.05.2023 року.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Станіву Г.А.:

– отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 3а в м. Долина;

– схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста;

– встановити біля тимчасової споруди урни для сміття та велопарковки.

  1. Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.
  2. Зобов’язати ФОП Станіву Г.А. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд