Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 276 від 14.12.2016 . Стан: чинний Дата публікації: 14.12.2016

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 14.12.2016.             № 276

м. Долина

Про встановлення

тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Рачок Лілії Вікторівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди із збірно-розбірних конструкцій для складських потреб по вул. Торгова, 4 в м. Долина, додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки від 19.05.20010 року, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Рачок Лілії Вікторівні демонтувати існуючий павільйон-бар та на його місці встановити тимчасову споруду із збірно-розбірних конструкцій для складських потреб по вул. Торгова, 4 в м. Долина терміном до 01.12.2018 року.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Рачок Л.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди із збірно-розбірних конструкцій для складських потреб по вул. Торгова, 4 в м. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Рачок Лілію Вікторівну забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою, дотримання громадського порядку.

Міський голова                                                           Володимир Гаразд