Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 275 від 14.12.2016 . Стан: чинний Дата публікації: 14.12.2016

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 14.12.2016.        № 275

м. Долина

Про встановлення тимчасової

споруди для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Піцикевич Наталії Михайлівни про надання дозволу на встановлення торгового кіоску з продажу продтоварів на території ринку по вул. Хмельницького, 10 в м. Долина, державний акт на право постійного користування землею (ІІ-ІФ № 000080 від 02.11.1999 року), ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Піцикевич Наталії Михайлівні встановити торговий кіоск з продажу продтоварів на території ринку по вул. Хмельницького, 10 в м. Долина терміном до 01.09.2018 року.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Піцикевич Н.М. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Хмельницького, 10 в м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Піцикевич Н.М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                        Володимир Гаразд