Про встановлення тимчасового гаража

Тип документу: . № 261 від 21.11.2016 . Стан: чинний Дата публікації: 21.11.2016

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.11.2016.       № 261
м. Долина
Про встановлення тимчасового гаража
 

Розглянувши заяву громадянки Торко Марії Петрівни про надання дозволу на встановлення тимчасового металевого гаража по вул. Молодіжна в м. Долина, рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 23.07.2015. №149 «Про демонтаж тимчасових споруд» та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити громадянці Торко Марії Петрівні встановити тимчасовий металевий гараж розміром 3.8м х 6.0м (збірно-розбірний з легких конструкцій без влаштування фундаменту) на території згідно з схемою прив’язки по вул. Молодіжній в м. Долина терміном на 10 (десять) років.

2.Зобов’язати громадянку Торко М.П.:

2.1.Виготовити паспорт прив’язки на тимчасовий гараж із збірно-розбірних легких конструкцій без влаштування фундаменту та погодити його з інженерними службами міста.
2.2.Укласти з міською радою угоду про використання комунального майна (земельної ділянки) з моменту прийняття рішення, в розмірі орендної плати за землю згідно з її функціональним використанням.
2.3.Утримувати прилеглу до гаражу територію в належному санітарному стані.
3.Після завершення дії дозволу на встановлення – гараж демонтувати, а прилеглу територію привести до початкового належного стану або звернутися до Долинської міської ради із заявою щодо розгляду питання про продовження дії дозволу.
4.Попередити громадянку Торко М.П., що в разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.
Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір