Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії

Тип документу: . № 2 від 21.01.2019 . Стан: нечинний Дата публікації: 21.01.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2019.                                 № 2

м. Долина

Про встановлення тарифу на виробництво

теплової енергії

Розглянувши лист ТОВ «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ-ДОЛИНА» про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, середньозважені тарифи на теплову енергію, середньозважені тарифи на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу для потреб установ, та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ-ДОЛИНА» тариф на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету в розмірі 1862,96 грн./Гкал (без ПДВ), що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, які знаходяться за адресами:вул. Грушевського,24б м. Долина;вул. Степана Бандери, 8а м. Долина;проспект Незалежності, 17а м. Долина.

  1. Рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2018. № 194 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії» вважати таким, що втратило чинність.
  1. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення у тижневику “Добра справа”.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд