Про встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 198 від 12.10.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 12.10.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 12.10.2018.                                 № 198

м. Долина

Про встановлення групи тимчасових споруд

для провадження  підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Гайдука Петра Петровича про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина, договори оренди земельних ділянок, витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (оренди земельних ділянок), ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі–підприємцю Гайдуку Петру Петровичу встановити групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина терміном до 10.08.2023 року.
  2. Зобов’язати фізичну особу–підприємця Гайдука П.П. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина. Схему розміщення групи тимчасових споруд погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.
  4. Зобов’язати ФОП Гайдука П.П. забезпечити утримання групи тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд