Про встановлення зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 226 від 18.12.2019. Стан: нечинний Дата публікації: 18.12.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.12.2019.             №226
м. Долина
Про встановлення зупинки громадського транспорту
з тимчасовою спорудою для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Ленігевича Богдана Васильовича про надання дозволу на встановлення зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та рекламною конструкцією по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Ленігевичу Богдану Васильовичу встановити зупинку громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та рекламною конструкцією (сіті-лайт) по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина відповідно до ескізу намірів.

2.Ленігевичу Б.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати Ленігевича Б.В. забезпечити утримання зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                         Володимир Гаразд