Про встановлення зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 235 від 27.12.2019. Стан: чинний Дата публікації: 27.12.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 Від 27.12.2019.        №235
м. Долина
Про встановлення зупинки громадського транспорту
з тимчасовою спорудою
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення громадянина Ленігевича Б.В. та ФОП Кіщук Оксани Павлівни про надання дозволу на встановлення зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та рекламною конструкцією по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина, ескіз намірів, рішення виконавчого комітету Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади від 18.12.2019. №226 та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити ФОП Кіщук Оксані Павлівні встановити зупинку громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та рекламною конструкцією (сіті-лайт) по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина відповідно до ескізу намірів.

2.ФОП Кіщук Оксані Павлівні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по проспекту Незалежності, 4а в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Кіщук Оксану Павлівну забезпечити утримання зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

5.Скасувати рішення виконавчого комітету Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади від 18.12.2019. №226 «Про встановлення зупинки громадського транспорту з тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності».

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд