Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 78 від 05.08.2020. Стан: чинний Дата публікації: 05.08.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 05.08.2020               78
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Лисого Тараса Івановича про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 64, 65, 66 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасових споруд та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Лисому Тарасу Івановичу встановити тимчасові споруди №64,65,66 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

2.Лисому Тарасу Івановичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати Лисого Т.І. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                      Володимир Гаразд