Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 24 від 23.02.2021     . Стан: чинний Дата публікації: 24.02.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 23.02.2021                                24
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Луканюка Богдана Степановича про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Торгова, 8 у м. Долина, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (права оренди земельної ділянки), схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Луканюку Богдану Степановичу встановити тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності у кількості 4 штуки по вул. Торгова, 8 у м. Долина терміном до 21.10.2025 року.

2.Луканюку Богдану Степановичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Торгова, 8 у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати Луканюка Б.С. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                    Іван Дирів