Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 8 від 21.01.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 25.01.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2021        8
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

 Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Рачка Ігоря Васильовича про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 49, 50, 51 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Рачку Ігорю Васильовичу встановити тимчасові споруд № 49, 50, 51 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

2.ФОП Рачку Ігорю Васильовичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Рачка І.В. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                    Іван Дирів