Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 7 від 21.01.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 25.01.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2021                                7
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Станівої Богдани Анатоліївни про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 9, 10, 11 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Станівій Богдані Анатоліївні встановити тимчасові споруд № 9, 10, 11 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського у м. Долина.

2.ФОП Станівій Богдані Анатоліївні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Станіву Б.А. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                                    Іван Дирів