Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 565 від 18.11.2022    . Стан: Чинне. Дата публікації: 23.11.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.11.2022                                565
м. Долина

Про встановлення тимчасових споруд
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення комунального підприємства «Долинські ринки» Долинської міської ради про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 69, 70 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, схеми встановлення тимчасових споруд, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити комунальному підприємству «Долинські ринки» Долинської міської ради встановити тимчасові споруди № 69, 70 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.
  2. КП «Долинські ринки» Долинської міської ради отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд № 69, 70 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.
  3. Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.
  4. Зобов’язати КП «Долинські ринки» Долинської міської ради забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

 

Міський голова                                                                    Іван ДИРІВ