Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 443 від 16.06.2022 . Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                443
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Бабаєвої Ніни Зіновіївни про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 17/1, 17/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Бабаєвій Ніні Зіновіївні встановити тимчасові споруди № 17/1, 17/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

2.ФОП Бабаєвій Ніні Зіновіївні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд № 17/1, 17/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Бабаєву Н.З. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                                    Іван Дирів