Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 349 від 26.01.2022   . Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                                349
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Петрушки Олега Ярославовича про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 52/1, 52/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Петрушці Олегу Ярославовичу встановити тимчасові споруди № 52/1, 52/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

2.ФОП Петрушці Олегу Ярославовичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд № 52/1, 52/2 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Петрушку О.Я. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                     Іван Дирів