Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 336 від 26.01.2022 . Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                                336
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Рошко Ірини Миколаївни про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 42 у с. Підбережжя Калуського району Івано-Франківської області, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Рошко Ірині Миколаївні встановити тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності в кількості 2 штуки по вул. Шевченка, 42 у с. Підбережжя Калуського району Івано-Франківської області.

2.ФОП Рошко Ірині Миколаївні отримати в уповноваженого органа з питань містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 42 у с. Підбережжя Калуського району Івано-Франківської області.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Рошко Ірину Миколаївну забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                           Іван Дирів