Про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 105 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020       №105
м. Долина
Про встановлення тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Крошного Василя Остаповича про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд № 20, 21 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою (Серія ЯЯ № 136103), лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасових споруд та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Крошному Василю Остаповичу встановити тимчасові споруди №20,21 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

2.ФОП Крошному Василю Остаповичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Крошного В.О. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

5.Скасувати рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 25.03.2015. №54 «Про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина».

Міський голова                                 Володимир Гаразд