Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 77 від 05.08.2020. Стан: чинний Дата публікації: 05.08.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 05.08.2020         77
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Урядка Романа Ярославовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Довбуша, 4б у м. Долина, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (права оренди земельної ділянки), ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Урядку Роману Ярославовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Довбуша, 4б у м. Долина терміном до 28.05.2022 року.

2.Урядку Роману Ярославовичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Довбуша, 4б у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати Урядка Р.Я. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                          Володимир Гаразд