Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 136 від 08.07.2021     . Стан: чинний Дата публікації: 09.07.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 08.07.2021                                 № 136
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Мальона Романа Миколайовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності по вул. Обозище у с. Княжолука Калуського району, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2322670626220), схему прив’язки тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Мальону Роману Миколайовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності торговельного призначення по вул. Обозище у с. Княжолука Калуського району терміном до 01.07.2025 року.

2.ФОП Мальону Роману Миколайовичу отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Обозище у с. Княжолука Калуського району.

3.Зобов’язати ФОП Мальона Р.М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                                    Іван Дирів