Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 5 від 21.01.2021   . Стан: чинний Дата публікації: 25.01.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2021                                5
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Катрія Володимира Романовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в урочищі «Заригів» с. Тростянець на території Долинської міської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, ескіз намірів та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Катрію Володимиру Романовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності в урочищі «Заригів» с. Тростянець на території Долинської міської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області терміном до 01.01.2025 року.

2.Катрію В.Р. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в урочищі «Заригів» с. Тростянець на території Долинської міської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати Катрія В.Р. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                  Іван Дирів