Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 130 від 20.11.2020. Стан: чинний Дата публікації: 20.11.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 20.11.2020                  №130
м. Долина
Про встановлення
тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Кінаша Віталія Івановича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а у м.Долина, лист Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (права постійного користування земельною ділянкою) від 01.09.2015 року, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Кінашу Віталію Івановичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а у м. Долина терміном до 20.11.2024 року.

2.Фізичній особі–підприємцю Кінашу В.І. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а у м.Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Кінаша В.І. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                      Володимир Гаразд