Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 484 від 11.08.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 16.08.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 11.08.2022                                 484
м. Долина

Про встановлення тимчасової споруди
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Лисейка Василя Омеляновича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по проспекту Незалежності, 10 у м. Долина, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 970360526220), схему встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі–підприємцю Лисейку Василю Омеляновичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по проспекту Незалежності, 10 у м. Долина.
  2. ФОП Лисейку Василю Омеляновичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по проспекту Незалежності, 10 у м. Долина.
  3. Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.
  4. Зобов’язати ФОП Лисейка В.О. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                                     Іван Дирів